اخبار ویژه

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس

کد خبر : 19736
پنجشنبه 24 فروردین 1402 - 22:07
روز جهانی قدس

                                                                                 بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس نوید بخش نام گذاری معمار کبیر انقلاب در حمایت فلسطین مظلوم است که بصورت یک رویدار سالانه در اخرین جمعه ماه مبارک رمضان باحضور پرشور مردم و آحاد جامعه علی الخصوص کارگران معزز جامعه و کار تلاش با انسجام یکپارچه برگزارمی گردد.

آزادی قدس شریف از اشغال صهیونیست غاصب هدف مشترکی است که درطول سال های بس از ‌پیروزی انقلاب اسلامی دوستداران ملت مظلوم فلسطین را در سرتاسر جهان گرد یکدیگر آورده است.

روز جهانی قدس نماد رویارویی حق در برابر باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج دیده فلسطین است.

امسال نیز همانند مهرموم های گذشته با مشتی گره کرده وبا انگیزه های سرشار از امید به نابودی رژیم غاصب صهیونیست با پویش های جهانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی صدای دفاع و حمایت از مردم مظلوم فلسطین را طنین انداز خواهیم کردتا این رژیم منحوس وحامیان آن بدانند که فلسطین مسٔله اول امت اسلام است و در این راه امت اسلام هوشیارتر و پویاتر از گذشته به وظیفه خود عمل میکند.

اینجانب ضمن آرزوی طاعات و عبادات مردم مومن و روزه دار و با دورد بیکران بر روح پر فتوح رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)جامعه زحمتکش و نقش آفرین کارتلاش و تولید استان خراسان شمالی را به حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس دعوت می نمایم تا با حضور سبز و پرطراوت خودافتخاری دیگر را برای این استان رقم زنند.

ارسال توسط : مجید مهدیفر
بازدید
دیدگاه